Міжнародні новини, Новини

У РФ обвалився залізничний міст: рух на Транссибі зупинено (ДОПОВНЕНО)

У Забайкальському краї через сильні дощі обвалився залізничний міст, рух поїздів зупинено. Про це пише railinsider із посиланням на пресслужбу Забайкальської залізниці.

Подія сталася на перегоні Куенга — Укурей Транссибірської магістралі.

За даними пресслужби Забайкальської залізниці, міст підмило. Загиблих і постраждалих немає.

Ця дільниця є дуже важливою для вантажовласників Кузбасу. «Практично весь вантаж в напрямку портів Приморського краю спрямовується через пошкоджену дільницю залізниці», — наголосив заступник генерального директора з питань залізничного транспорту ТОВ «Трансметкокс» Євген Кузнєцов у коментарі «РЖД-Парнеру».

Наразі, за його даними, на цьому напрямку повністю обмежили прийом вантажу від відправників, поки що на три доби.

«Відставляють від руху поїзди, що прямують Красноярською та Східно-Сибірською залізницями. Звісно, для власників вантажу це фінансові втрати, насамперед у портах через простій суден в очікуванні суднової партії, порушення термінів виконання зобовязань. Судна зараз вантажаться «з коліс». Оцифрувати суму втрат поки складно», — зазначив Є. Кузнєцов.

Як повідомлялося раніше, у ніч із 21 на 22 липня 2021 року несприятливі погодні умови — шквальний вітер та зливи — ускладнили перевізний процес на Одеській залізниці. Запізнилися шість поїздів.

Читайте також