Новини

У РФ згорів локомотив фірмового потяга Волгоград – Москва

Тепловоз фірмового пасажирського поїзда №1 “Волгоград” (Волгоград – Москва) спалахнув ввечері у суботу, 28 травня, неподалік станції Арчеда у Волгоградській області. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на «Волгоград онлайн»

Зупинка потяга через надзвичайну подію сталася на перегоні Лог – Липки Приволзької залізниці о 18:06. Повідомляється, що площа загоряння становила 20 м².

Ліквідувати пожежу вдалося о 19:01. У цьому, зокрема, брали участь пожежний поїзд та працівники МНС.

Відомо, що полум’я охопило локомотив ТЕП-70 з бортовим номером 0287. Він збудований у 1992 році та приписаний до Приволзької залізниці.

Про причини пожежі не повідомляється.

До цього, як повідомляють російські ЗМІ, велика пожежа «через іскру від тепловоза» виникла 24 травня в Алтайському краї. «На сьогоднішній день вогнем охоплено вже близько 500 га землі, включаючи 80 га лісу, у тому числі на території природоохоронної зони Зав’ялівського заказника», – повідомляє «ТАСС». За даними Мінприроди, причиною пожежі стала іскра, висічена тепловозом. Проте АТ «РЖД» і Мінтранс РФ цю версію заперечують.

Загалом пожежі на локомотивах у Росії далеко не рідкість. Так, у Пермському краї 25 березня поточного року вночі на перегоні Верещагіне – Бородуліне загорівся маневровий тепловоз, що тягнув три вантажні вагони. За попередніми даними причиною стала технічна несправність.