Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця може продати 3 непрофільні активи за 80 млн грн

АТ «Укрзалізниця» вдалося провести 3 аукціони щодо реалізації непрофільних об’єктів із 17, запланованих на 19 січня. Про це пише Rail.insider із посиланням на ProZorro.Продажі.

Компанія вдруге виставила на продаж будівлю ревматологічного відділення залізничної лікарні у Львові загальною площею 289,5 м² з огорожами. Стартова ціна об’єкта — 810 тис. грн. Переможець торгів — ТОВ «Західпостач» — має сплатити за нього 66,6 млн грн.

Зауважимо, що на перших торгах ціна зросла до 77 млн 700 тис. грн. Але переможець не підписав вчасно договір із товариством, і його дискваліфікували.

Така ж ситуація складалася і під час продажу іншого лота — групи приміщень у Києві на вулиці Волгоградській, що мала загальну площу 845,6 м². За початкової ціни у приблизно 1,5 млн грн остаточна вартість сягнула 13,1 млн грн. Цього разу за комплекс запропонували 11,8 млн грн.

Водночас вдалося реалізувати лот, що виставлявся повторно через те, що раніше його не придбали. Йдеться про нежитлову будівлю у селі Тухля (Львівщина) площею 283,5 м². Під час аукціону його ціна зросла з 315 до 352 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, визначено переможців аукціонів з продажу дитячого садка та відділення лікарні.

Читайте також