Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця виставила на аукціон червоний куточок і кузню

АТ «Укрзалізниця» запропонувало до продажу нову партію непрофільних активів. Серед цікавинок — червоний куточок, кузня, столярна майстерня, склад цементу тощо. Про це пише Rail.insider із посиланням на ProZorro.

Загалом товариство 16 листопада виставило 6 лотів на загальну суму понад 18 млн грн.

Планується реалізувати комплекс об’єктів у м. Стрий (Львівська область) площею 1943,9 м². У його складі — адміністративно-побутовий корпус, бокс автомобілів, столярна майстерня, склад цементу, кузня та насосна.

Вартість — 5 млн 165 тис. грн.

Найдорожчим лотом у цій партії стала службово-технічна будівля в Івано-Франківську. Її вартість — 11 млн 570 тис. грн, площа — 1174,7 м². До слова, тут є актова зала.

Будівля червоного куточка з прибудовою та ґанком розташована у с. Новгородське (Тростянецький район Сумської області). Загальна площа об’єкта — 110 м², а стартова ціна — 51 тис. грн.

Продається і адмінбудівля МЧ-2 (побутові приміщення) у Козятині Вінницької області. Площа — 465,6 м², вартість — 805 тис. грн.

Виставлені також дві нежитлові будівлі у Кривому Розі (Дніпропетровська область): магазин і кафе. Заклад харчування має площу 96,7 м² та вартує майже 171 тис. грн, а крамниця — 83,5 м². Віддати за неї доведеться мінімум 349 тис. грн.

Заявки на участь в аукціонах приймаються до 7 грудня, торги відбудуться наступного дня.

Як повідомлялося раніше, УЗ продала відділення Львівської залізничної лікарні за майже 140 млн грн. Також товариство виставило на аукціон конюшню та казарму.

На головному фото: службово-технічна будівля в Івано-Франківську.

Читайте також