Рухомий склад, Новини

Укрзалізниця збільшила обсяги ремонтів локомотивів на 20%

Впродовж січня-березня 2021 року виробничими підрозділами локомотивного господарства Укрзалізниці було виконано майже 1300 поточних ремонтів локомотивів.

Зокрема, було виконано поточні ремонти – 945 електровозів та 325 тепловозів. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час візиту на ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод».

У порівнянні з плановими показниками на січень-березень 2021 року, які складали 1060 поточних ремонтів локомотивів, Укрзалізниця успішно перевиконала план на 20%.

Юрик також наголосив – Укрзалізниця буде нарощувати обсяги ремонтів магістральних локомотивів.

«ДТРЗ є базовим заводом з ремонту вантажних локомотивів. У поточному році ми плануємо збільшити обсяги ремонтів саме магістральної вантажної тяги. На цьому заводі ми маємо відновити капітальним ремонтом 12 магістральних локомотивів. Це дозволить завантажити підприємство замовленнями, а Укрзалізниці покращити виробничі показники локомотивного господарства»,— сказав Юрик.

Нагадаємо, що у 2021 році Укрзалізниця має намір суттєво оновити парк тягового рухомого складу — за рахунок капітальних інвестицій відремонтувати 313 локомотивів. Окрім цього, Укрзалізниця планує на власних виробничих потужностях виконати 4,4 тис. поточних ремонтів і модернізацій електровозів і тепловозів.

Читайте також