Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ запровадить експеримент з продажу запірно-пломбувальних пристроїв на станціях

На зустрічі із представниками зернового ринку 6 грудня менеджмент АТ «Укрзалізниця» презентував пілотний проєкт із забезпечення вантажовідправників запірно-пломбувальними пристроями (ЗПП) безпосередньо на лінійній вантажній станції. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

За словами посадовця, у межах пілотного проєкту відправники вантажу зможуть придбати ЗПП безпосередньо на станції перед відвантаженням.

Експеримент триватиме з 20 січня по 20 липня 2022 року. Перший місяць у ньому братимуть участь три станції Південно-Західної залізниці (Вінниця, Бобровиця та Наркевичі). А з 20 лютого будуть додатково залучені по 3 вантажні станції кожної регіональної філії.

За підсумками першого кварталу 2022 року передбачається підбити підсумки запуску пілотного проєкту та ухвалити рішення щодо подальшого механізму реалізації запірно-пломбувальних пристроїв.

«Паралельно товариство тестує програмне забезпечення, яке дасть змогу контролювати життєвий цикл ЗПП від виробництва до навішування на вагон і відстежити весь процес перепродажу», — наголосив Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, використання запірно-пломбувальних пристроїв контролюватимуть за допомогою автоматизованої системи.

Читайте також