Після відновлення відкрито другу частину залізничного моста, зруйнованого в ході бойових дій в Ірпені. Про це пише Rail.insider із посиланням на повідомлення в одному із профільних телеграм-каналів MMMotrisy.
«УЗ відкрила після ремонту два мости, зруйновані після початку широкомасштабної російської агресії. Один був повністю відновлений виключно силами УЗ за 4,5 місяці, другий за 5 місяців», — повідомляють у мережі.
Офіційної інформації від Укрзалізниці поки немає.
Як повідомлялося, рух по залізничному мосту в Ірпені було відновлено напочатку травня.

