Новини, Укрзалізниця

З ворожого полону повернувся ще один залізничник

Серед 150 українців, яких повернули 5 лютого з полону, є залізничник Олексій Гутнік. Про це пише Rail.insider із посиланням на корпоративный канал залізничників «УЗ ВЕЗЕ».

Олексію — 48 років, понад 20 із них він присвятив роботі на залізниці. Працював начальником тягової підстанції станції Кавуни ЕЧ Помічна на Одеській залізниці.

На військову службу Олексій пішов у 2021 році. Служив водієм-медиком евакуаційної машини 36-ї бригади морської піхоти. За самовіддані дії та захист країни нагороджений орденами «За мужність» II та III ступеня.

До полону чоловік потрапив у травні 2022 року з «Азовсталі». Та нарешті повернувся додому.

Як повідомлялося раніше, із полону повернулися додому ще двоє залізничників.



Читайте також