Події, Новини, Перевезення, Укрзалізниця

За два місяці 2021 року Укрзалізниці вдалося попередити 240 млн грн збитків

Працівники офісу з безпеки Укрзалізниці за два місяці 2021 року попередили завдання збитків компанії на суму 240 млн грн. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Так, за одним із найбільш пріоритетних напрямків закупівель працівники офісу з безпеки запобігли необґрунтованому завищенню цін, що дало змогу компанії зекономити майже 40 млн грн.

«На особливому контролі підрозділу – попередження крадіжок, зокрема дизельного пального. У ході проведення перевірок та форензік розслідувань фахівці викрили та задокументували діяльність двох організованих злочинних груп, які системно розкрадали дизельне пальне. Загалом виявлено розкрадання 280 тонн пального на суму близько 5 млн грн», – розповіли в офісі з безпеки компанії.

Крім того, під час спільних заходів працівники офісу з безпеки та воєнізованої охорони Укрзалізниці виявили 83 факти розкрадання вантажів та затримали 228 громадян, причетних до таких правопорушень.

В 2020-му ж році офіс з безпеки Укрзалізниці  провів 13 перевірок структурних підрозділів компанії з питань збереження пально-мастильних матеріалів. У результаті перевірок виявлено низку порушень, за якими правоохоронними органами складено та направлено до суду обвинувальні акти відносно 17 осіб.

Нгадаємо, в січні в Укрзалізниці повідомили, що компанія планує комплекс невідкладних заходів із запобігання розкраданню вантажів. Проте УЗ очікує від вантажовласників, які користуються послугами залізниці, оперативної інформації про факти крадіжок та пропозиції щодо їх викорінення.  Перед цим в компанії “Лемтранс” пропонували зробити публічною інформацію про критичні точки, де виявляються випадки розукомплектування вагонів і розміщувати таку інформацію на офіційних ресурсах УЗ.

Читайте також