Події, Новини

За перший тиждень нового року на Придніпровській залізниці запобігли 19 крадіжкам

Упродовж 4–11 січня 2021 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії “Придніпровська залізниця” АТ “Укрзалізниця” запобігли 19 спробам розкрадання вантажів, елементів інфраструктури та рухомого складу, за протизаконні дії затримали 17 осіб. Про це повідомляє пресслужба філії.

“Зокрема, 4 січня на ст.Синельникове-1 стрільці ВОХОР зупинили чоловіка з двома мішками вугілля. Згодом з’ясувалося, що зловмисник украв паливо на території місцевої лікарні й неприховано простував зі своєю ношею через станцію. Наступного дня на станції Таврійськ ВОХОРівці затримали ще одного розкрадача вугілля. Цього разу чоловік насипав два мішки з вантажного вагона, який стояв на одній зі станційних колій”, – розповіли залізничники.

Нагадаємо, з початку року працівники спільних оперативних груп воєнізованої охорони Донецької залізниці запобігли 141 випадку розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці на загальну суму понад 493 тис. грн.

За 11 місяців 2020 року на Південно-Західній залізниці воєнізована охорона запобігла 82 випадкам крадіжок на суму 1,9 млн грн. Затримано 109 зловмисників.

В 2020-му році стрільці Львівської регіональної філії здійснили супроводили понад  18  тис.  поїздів.  За  період  з січня до листопада працівники підрозділів воєнізованої охорони розкрили чи запобігли  понад 90 випадків крадіжок майна магістралі на суму майже 3 млн грн.

За десять місяців 2020 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксовано 523 крадіжки залізничного майна, пошкодження елементів інфраструктури та розукомплектування деталей рухомого складу. Збитки магістралі перевищили 3,7 млн грн.

 

Читайте також