У Бердянську (тимчасово окупована територія Запорізької області) загарбники використовують залізницю для доправлення будматеріалів. Про це пише Rail.insider із посиланням на місцевий Telegram-канал.
Місцеві мешканці зняли відео, на якому залізницею їде кран.
«За сьогодні (11 серпня, — ред.) вже 6 разів їхав кран, вони із Бердянська везуть якісь бетонні плити, повертається порожнім», — написали місцеві мешканці.
Куди саме переміщується кран, наразі невідомо.
«Залізничні колії з Бердянська тягнуться до Токмака і Пологів, де пролягає лінія фронту», — нагадується у дописі.
Раніше окупанти звітували про «відправлення залізницею вантажів» до Маріуполя, Бердянська та Херсона.









