Новини, Укрзалізниця

Залізничникам пообіцяли вчасно виплатити зарплату за липень

Працівникам Укрзалізниці пообіцяли вчасно виплатити зарплату за липень. Про це пише Rail.insider із посиланням на чатбот «Букса. Помічник залізничника»

«Зарплата за липень буде вчасно, відповідно до заявок підрозділів. Тож чекаємо на розрахункові листочки по зарплаті за липень та надходження коштів на зарплатні картки», — наголошується у дописі.

У чатботі також нагадали, що аналітики НБУ прогнозують скорочення номінальних зарплат в Україні у 2022 році на 12%, а реальних зарплат, які відображають купівельну спроможність, — на 27%. Водночас передбачається, що з відновленням економіки та пожвавленням попиту на робочу силу номінальні зарплати в Україні загалом швидко зростатимуть і перевищать довоєнний рівень вже у 2023 році.

«Утім, з урахуванням інфляційних процесів реальні зарплати в Україні наприкінці 2024 року будуть усе ще нижчими за довоєнний рівень. У цих умовах Укрзалізниця є найбільш стабільним роботодавцем в Україні та стабільно виплачує заробітну плату залізничникам», — наголосили у чатботі.

Нагадаємо, що УЗ планувала розпочати виплату авансу працівникам 21 липня.

Читайте також