Новини, Події

Залізничники ліквідують наслідки сходження вантажних вагонів на Львівщині

На Львівській залізниці тривають роботи з ліквідації наслідків сходження вагонів вантажного поїзда Клепарів—Батьово, що перевозив щебінь та залізну руду. Випадок стався 26 серпня близько 8 години 20 хвилин на станції Глинна-Наварія на Львівщині. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Унаслідок сходження вагонів ніхто не постраждав. Пошкоджено вагони, колійне полотно та кілька опор контактної мережі. Для ліквідації наслідків аварії на місце події прибули спеціалізовані підрозділи регіональної філії «Львівська залізниця»: відбудовні поїзди зі станцій Львів та Стрий.

На місці події прибула спеціальна комісія Укрзалізниці, яка з’ясовує обставини і причини сходження вагонів. Техніка та аварійно-відновлювальні бригади працюють над усуненням наслідків події та відновленням повноцінного руху вантажних і пасажирських поїздів цією дільницею. Наразі рух поїздів забезпечуються парною колією.

Затримуються у дорозі пасажирські поїзди:

  • №6 Херсон—Ужгород,
  • №41 Дніпро—Трускавець,
  • №46 Лисичанськ—Ужгород,
  • №146 Ужгород—Львів,
  • №807 Львів—Коломия.

Орієнтовний час запізнення поїздів — від 50 хвилин до 1 години 20 хвилин.

Відновлення руху пасажирських поїздів по непарній колії на дільниці Глинна-Наварія—Львів планується впродовж 24 годин, зміни маршрутів прямування пасажирських поїздів не планується.

Фото:  t.me/Murdii_channel/109 та https://www.facebook.com/igor.zinkevych/posts/4358720664181525.

Як повідомлялося раніше, у липні під Бояркою зійшов з рейок вантажний поїзд.

 

Читайте також