Міжнародні новини, Новини

Залізниці Якутії оголосили тендер на постачання газотепловозів

АТ «Залізниці Якутії» (РФ) проведе тендер на придбання 6 вантажних газотепловозів загальною вартістю 2,4 млрд рублів (29 млн євро). Про це пише Rail.insider із посиланням на tzdjournal.

Передбачається закупити 6-вісні двосекційні локомотиви з тяговими двопаливними двигунами (суміш дизельного пального та скрапленого природного газу) потужністю не менше 3310 кВт на кожну секцію. Сила тяги при рушанні з місця за повної потужності має становити 620 кН.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 10 листопада. Рухомий склад має бути поставлений не пізніше, ніж через 3 роки після підписання договору.

Як зауважується у повідомленні, наприкінці квітня до Якутії для проходження випробувань прибув газотепловоз 2ТЕ3250 (SD70ACe/lw), виготовлений американським виробником Progress Rail у Чикаго.

На локомотиві встановлений двигун серії 16-710G3C-T2 потужністю 3356 кВт, а як пальне він використовує суміш (80% — газ, 20% — дизель). Сила тяги газотепловоза під час рушання з місця становить 660 кН. Планується, що у разі успішного проходження випробувань американського локомотива, «Залізниці Якутії» розглянуть їхню локалізацію.

Читайте також