Міжнародні новини, Новини, Перевезення

Замість 250 тис. вантажівок: у Німеччині почав роботу MegaHub Lehrte — найсучасніший залізничний вантажний хаб

Сьогодні в Німеччині почав роботу сучасний контейнерний залізничний термінал MegaHub Lehrte, повідомляє railinsider із посиланням на deutschebahn.com.

Будівництво і дослідна експлуатація терміналу тривали понад два роки. Федеральний уряд і DB інвестували в ці заходи 171 млн євро.

На терміналі контейнери завантажуються за кілька хвилин, що позитивно впливає на швидкість транспортування вантажів і підвищує  привабливість залізничних вантажоперевезень. Планується, що   MegaHub Lehrte буде збирати до 13 вантажних потягів на день. Це еквівалентно 250 тис. поїздкам вантажівок і зменшує річну емісію CO на  120 тис тон.

За словами директора DB з інфраструктури Рональда Пофалла, “перехід на екологічно чисті залізничні перевезення — один із найефективніших і простих заходів для захисту від змін клімату”. У Лерті вантажі  перероблюються швидше, ніж деінде в Німеччині. З кожним поїздом, який відправлятиметься звідси, ми прибираємо з доріг 52 вантажівки і тим самим скорочуємо викиди вуглекислого газу».

Читайте також