Новини, Укрзалізниця

Заплановане на 3 березня засідання Експортного офісу при УЗ транслюватимуть онлайн

Через велику кількість учасників засідання Експортного офісу при УЗ вперше транслюватимуть онлайн, передає Rail.insider.

Захід розпочнеться 3 березня о 14:00.

Долучитися можна за посиланням.

Раніше засідання відбувалися лише в офлайн-режимі. Та цього разу виявили бажання взяти участь у нараді понад 100 осіб, проте приміщення може вмістити лише 55.

Тому ухвалено рішення про паралельну трансляцію.



Читайте також