Через велику кількість учасників засідання Експортного офісу при УЗ вперше транслюватимуть онлайн, передає Rail.insider.
Захід розпочнеться 3 березня о 14:00.
Долучитися можна за посиланням.
Раніше засідання відбувалися лише в офлайн-режимі. Та цього разу виявили бажання взяти участь у нараді понад 100 осіб, проте приміщення може вмістити лише 55.
Тому ухвалено рішення про паралельну трансляцію.







