Новини, Укрзалізниця

З полону повернувся електромеханік Південної залізниці

Із ворожого полону повернувся електромеханік Куп’янської дистанції сигналізації та зв’язку Південної залізниці Віталій Хабота. Про це пише Rail.insider із посиланням на корпоративний канал залізничників «УЗ ВЕЗЕ».

До лав Збройних Сил України Віталій став у лютому 2022 року. До полону потрапив того ж року при обороні Харківщини.

«Понад три роки на його повернення чекали дружина, маленькі син і донька, та усі ми. І 24 серпня, у День Незалежності, Віталій Хабота був звільнений з полону», — наголошується у дописі.

Як повідомлялося раніше, із ворожого полону повернувся ще один залізничник.



Читайте також