Президент України Володимир Зеленський заявив, що тотальної блокади Чорного моря немає. За його словами, трьом–чотирьом суднам щодоби вдається заходити до портів Великої Одеси і виходити з них. Про це глава держави повідомив під час пресконференції за підсумком саміту Коаліції охочих, що відбувся у Києві 24 серпня, пише RAIL.insider із посиланням на Укрінформ.
«Сьогодні немає тотального блокування, є спроба тотального блокування, але по три–чотири кораблі на день заходить і виходить з Великої Одеси. Незважаючи на те, що вони б’ють по портовій інфраструктурі», — розповів Володимир Зеленський.
Він додав, що наразі розглядається кілька варіантів розблокування Чорного моря.
«Кілька країн будуть над цим працювати. Це і перемовний процес, перемовний трек буде з «рускімі» і також це захист у форматі посилення ППО зернового коридору», — зазначив глава держави.
Як повідомлялося раніше, ворог атакував 52 судна за менш ніж два місяці.














