Новини, Перевезення

За кілька місяців через Україну почне курсувати ще один контейнерний поїзд

Наприкінці весни або на початку літа очікується запуск контейнерного поїзда в рамках Транскаспійського коридору. Поїзд буде перевозити вантажі по маршруту Китай-Європа-Китай через Україну. Про це  в інтерв’ю розповів Рахметолла Кудайбергенов, генеральний секретар Міжнародної асоціації “Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут”, – передає ЦТС

“Думаю, що травень-червень місяць. Крапки вже будуть поставлені над польсько-українським маршрутом. Йдеться про тестовий рейс контейнерного поїзда Китай-Європа-Китай через Україну. Ініціатива створення нового логістичного продукту належить китайській стороні через дефіцит потужностей з транспортування вантажів в Європу через Білорусь. У нас залишилися деякі питання по технології і по тарифам. Там є складнощі, тому що повеземо ми через територію Казахстану, Росії, України і Польщі, а назад – через Чорне і Каспійське моря “, – повідомив журналістам Кудайбергенов.

Нагадаємо, 9 квітня ми вже писали про те, що новий контейнерний поїзд, який буде доставляти вантажі з Китаю в Угорщину через територію України здійснив перший тестовий рейс за маршрутом Шеньсі (КНР) – Еперешке (Угорщина)



Читайте також