Міжнародні новини, Новини

Акція протесту проти ковідних паспортів на вокзалах в Італії провалилася

Намічені на 1 вересня в Італії масові маніфестації протесту руху No Vax, спрямовані проти обов’язкових COVID-паспортів (Green Pass) у поїздах далекого прямування та в інших видах транспорту, закінчилися провалом. Про це пише Rail.insider із посиланням на ansa.

Протестувальники мали намір блокувати рух поїздів майже по всій країні.

Проте в Мілані, зазначає агентство, протестна акція, в ході якої планувалося блокувати залізничні вокзали у 54 містах країни, зібрала «більше зацікавлених журналістів і представників служб охорони правопорядку, ніж маніфестантів». У Генуї, Флоренції, Неаполі, Римі на ініціативу No Vax відгукнулися лише по кілька десятків людей.

Наголошується, що напередодні до організаторів маніфестацій із проханням «одуматися» та не піддавати людей ризику звернулися організації залізничників провідних профспілкових об’єднань країни.

Green Pass — це документ, який підтверджує, що власник отримав принаймні одну дозу вакцини понад 15 днів тому, або має негативний результат тесту за останні 48 годин, або видужав від COVID-19 за останні шість місяців. Правило поширюється на внутрішні рейси, подорожі поїздом між регіонами та морські мандрівки. Раніше такий пропуск став обов’язковим для відвідування концертів, ресторанів, музеїв та інших громадських місць.

Як повідомлялося раніше, Німецька профспілка машиністів страйкуватиме втретє за місяць.

Читайте також