Розробники booking.uz.gov.ua виграли суд в АТ “Укрзалізниця”
Новини, Укрзалізниця

Апеляційна палата ВАКС залишила заарештованим майно ексначальника філії УЗ

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила заарештованим майно колишньої дружини ексначальника філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Віталія Цвігуна, якого НАБУ і САП підозрюють у зловживаннях на 103 млн грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Слово і діло».

Як встановив суд, арешт було накладено на квартиру загальною площею 197 кв. м; два паркомісця площею 16,2 кв. м кожне, яке належить колишній дружині Цвігуна Олені.

За підрахунками органів правопорядку, ані ексдружина, ані сам Цвігун не мали можливості придбати це майно. Зокрема, в період з 2001-го по 2018 рік сума доходу Олени Цвігун становить 660 284 грн, а самого підозрюваного за період з 2015-го по 2020 рік — 4,45 млн грн. У НАБУ підрахували, що зазначена квартира могла вартувати від 10,64 до 14,75 млн грн. Тому органи правопорядку вважають, що ця нерухомість була придбана за рахунок частини коштів, здобутих злочинним шляхом. До того ж з метою приховування їхнього походження та попередження можливої конфіскації реєстрацію нерухомості було здійснено на колишню дружину Цвігуна.

Вивчивши скаргу, судді залишили майно ексдружини підозрюваного заарештованим.

Як повідомлялося раніше, 28 травня Вищий антикорупційний суд визначив 181 600 грн застави колишньому начальнику філії «Центр забезпечення виробництва» Укрзалізниці Віталію Цвігуну. Посадовця підозрюють у зловживаннях, які завдали перевізнику 103 млн грн збитків. Йдеться про дії щодо закупівлі дизпального у приватної компанії ТОВ «Вог Аеро Джет».

Читайте також