Новини, Укрзалізниця

Апеляційний суд скасував заборону для банків на арешт коштів Укрзалізниці

Шостий апеляційний адмінсуд 30 вересня задовольнив апеляційну скаргу VR Global Partners, L.P. та скасував ухвалу Окружного адмінсуду Києва, якою було зупинено дію постанови Державної виконавчої служби від 6 травня 2021 року про арешт коштів Укрзалізниці. Про це пише Rail.insider із посиланням на finbalance.

Також рішенням суду першої інстанції, яку скасував апеляційний суд, заборонялося «будь-яким банківським та фінансовим установам вчиняти дії, направлені на блокування (арешт) грошових коштів АТ «Укрзалізниця», та виконання постанови Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 6 травня 2021 року про арешт коштів боржника, винесеної в рамках виконавчого провадження № 65323614, що входить до складу зведеного виконавчого провадження № 65365075».

Відповідно до судових матеріалів, виконавче провадження № 65323614 було відкрите на підставі наказу Госпсуду м. Києва у справі про стягнення з Укрзалізниці на користь компанії VR Global Partners, L.P. заборгованості по кредиту в розмірі 12,5 млн доларів; пені за прострочення сплати кредиту 87,4 млн грн; 3% річних за тілом кредиту 3,05 млн грн.

Як повідомлялося раніше, суд дозволив УЗ не повертати борги VR Global.

Читайте також