Міжнародні новини, Новини

Австрійська PJM закінчила розробку системи автоматичного випробування гальм вантажних поїздів

Австрійська компанія PJM успішно завершила розробку системи автоматичного випробування гальм вантажних поїздів та анонсувала її швидке введення в регулярну експлуатацію. Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira

Зауважимо, що компанія PJM спеціалізується на створенні системних рішень для вантажних залізничних перевезень.

Нова система дає змогу значно скоротити тривалість випробування гальм і виконувати цю операцію в одну особу.

Експлуатаційні випробування системи на дослідному потязі розпочалися навесні 2018 року. З березня 2019-го компоненти системи встановлені на 105 вагонах швейцарського вантажного оператора SBB Cargo. У квітні 2021 року до них додалося ще 100 вагонів. Сертифікація системи має завершитися до кінця року.

За час експлуатаційних випробувань пробіг вагонів сягне 1 млн км, кількість операцій автоматичного випробування гальм становитиме 500, а загальна кількість перевірок гальм вагонів в експлуатації — 10 тис.

Експлуатаційні випробування системи, розробленої PJM, проходять також в Австрії, Німеччині та Італії.

У системі використовуються телематичні пристрої та датчики, встановлені на вантажних вагонах. Процес випробування гальм запускається з центрального пристрою (планшетного комп’ютера), що може бути розташований на локомотиві. Дані про стан гальм вагонів передаються по радіоканалу.

Як повідомлялося раніше, у РФ тестують робота для відпускання гальм і розпускання вагонів на сортувальній гірці.

Читайте також