Уночі з 24 на 25 березня білоруські партизани спалили ще дві релейні шафи СЦБ. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію спільноти залізничників Білорусі.
Активісти провели диверсію після опівночі на перегоні Борисів—Новосади (Мінське відділення Білоруської залізниці). У результаті спалено дві релейні шафи СЦБ: йдеться про парний і непарний напрямки.
Нагадаємо, що білоруські партизани активно долучаються до протидії перевезенням військової техніки та боєприпасів РФ залізницею. Зокрема, у мережі з’явилася мапа їхніх дій.













