Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

ЧМЕ3 із холодильником, а ЧС7 із кондиціонером — у Харкові відбулася виставка локомотивів

На станції Харків-Балашовський відбулася традиційна виставка тягового рухомого складу регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Фахівці представили 10 одиниць тяги, на деяких з них поліпшено умови роботи локомотивних бригад. Про це пише railinsider з посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Так, у тепловозі ЧМЕ3 локомотивного депо Харків-Сортувальний модернізували системи управління компресорів, замінили освітлення на світлодіодне. У кабіні машиніста встановили нові крісла, а також холодильник і мікрохвильову піч.

Водночас електровоз ЧС7 електровозного депо Харків-Головне обладнали системою охолодження повітря кабін машиністів, сучасним світлодіодним освітленням, пристроєм супутникової навігації, індивідуальним модулем машиніста БЛИК з такими функціями, як отримання обмежень швидкості, телеграми натурного листа тощо. В кабінах машиністів встановлені відеореєстратори шляху прямування.

Фахівці локомотивного депо Основа забезпечили тепловоз серії ТЕП70 пожежними модулями та вогнегасними пристроями, що підвищує протипожежний захист тепловоза. Ці пристрої обладнані датчиком автоматичного спрацювання, після чого відбувається розпилення вогнегасного порошку. Окрім того, встановлено систему охолодження з використанням електричних мотор-вентиляторів МВ11 тепловозів 2ТЕ116 з живленням від головного генератора.

Електровоз ВЛ82м локомотивного депо Куп’янськ обладнали електропневматичними гальмами. Колісні пари замінили на повнобандажні та встановили систему автоматичного гальмування секцій при їх саморозчепленні.

Читайте також