Новини, Пасажирські перевезення, Рухомий склад

Цьогоріч УЗ планує відремонтувати та закупити майже 50 пасажирських вагонів, — Кравцов

Цьогоріч Укрзалізниця планує капітально відремонтувати й закупити майже 50 пасажирських вагонів. Про це голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов сказав в інтерв’ю УНІАН.

«Минулого року ми оновили приблизно 120 вагонів, у цьому році плануємо капітально відремонтувати й закупити майже 50 вагонів. Усі вони оснащуються індивідуальними розетками й мають кондиціонери. Сьогодні приблизно половина нашого парку вагонів обладнано кондиціонерами. Розетки є в половині парку купейних вагонів», – сказав він.

Водночас Кравцов зауважив, що необхідно збільшити парк на 15-20%, щоб спокійно проходити пікові періоди.

«Зараз у нас приблизно 3 тисячі вагонів, потрібно ще приблизно 500. Ми бачимо вирішення цієї проблеми не тільки в закупці вагонів, а й в переході на швидкісний режим», – додав голова правління УЗ.

Нагадаємо, голова УЗ Євген Кравцов заявив, що підвищення цін на пасажирські квитки дозволить збільшити парк і зробити послугу з перевезень беззбитковою для АТ “Укрзалізниця”.



Читайте також