Одна із компаній цього тижня брала участь в торгах щодо зерновозів Укрзалізниці без наявності договору з перевізником, що передбачено правилами аукціонів. Тож виграні нею лоти намічено повторно виставити на продаж. Про це йшлося в ході наради залізничників із учасниками ринку зернових перевезень у четвер, 17 листопада.
«У нас був інцидент, що один із переможців, який виграв лоти: 400 вагоновідправлень на торгах 15 листопада та 412 на торгах 16 листопада. Потім виявилося, що цей переможець не має на руках договору з Укрзалізницею. Ми з цим питанням розібралися, звернулися до майданчику (електронних торгів – ред.)… Ми зараз анулювали ці лоти, дискваліфікували компанію. Будемо повторно завтра (18 листопада – ред.) розторговувати вагоновідправлення», – повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.
Як повідомлялося раніше, 16 листопада УЗ проводила аукціони щодо зерновозів з перестановкою візків.

