Новини, Перевезення, Укрзалізниця

ЦТЛ просить вантажовідправників надати плани транзитних перевезень на 2023 рік

Філія «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» звернулася до вантажовідправників з проханням надати інформацію щодо обсягів перевезень транзитних вантажів наступного року. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт ЦТЛ.

Зауважується що Укрзалізниця працює над підготовкою пропозицій щодо встановлення тарифних умов на перевезення транзитних вантажів залізничним транспортом на 2023 фрахтовий рік.

«З метою формування економічного обґрунтування пропозицій щодо встановлення коефіцієнтів до базових ставок або тарифних ставок в доларах США при перевезенні вантажів за конкретними напрямами Тарифної політики залізниць держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на 2023 фрахтовий рік просимо надати інформацію щодо: транзитних обсягів вантажів, що плануються до перевезення; заходів, в результаті розгляду яких можливе збереження наявних і залучення додаткових обсягів із зазначенням найменування та маршрутів перевезень транзитних вантажів, а також пропозицій щодо рівня тарифів», — зауважується у дописі.

Інформацію необхідно надіслати на електронну пошту (tranzit@uz-cargo.com) до 10 червня.

Читайте також