Новини, Новини бізнесу, Укрзалізниця

ЦТЛ з 1 листопада підніме ставки на вагони для перевезення зерна

Базова ставка на користування зерновозами власності філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» з 1 листопада зросте до 2817 грн/добу. Це на 200 грн більше, ніж зараз. Про це в ході наради з учасниками ринку аграрних перевезень у четвер, 27 жовтня, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов, передає Rail.insider. 

За словами представника УЗ, подорожчають й інші типи рухомого складу, у яких дозволене перевезення зерна.

Так, вартість користування мінераловозом має збільшитися також на 200 грн і становитиме 2207 грн/добу.

Цементовози піднімуться у ціні аж на 600 грн – до 2107 грн/добу.

Ставки на всі типи вагонів на наступний місяць планується оприлюднити незабаром.

З діючими ставками можна ознайомитися тут.

Разом із тим, Валерій Ткачов анонсував підвищення розрахункових швидкостей із 6 листопада. Наразі пропозиції щодо цього знаходяться на розгляді правління товариства.