Новини, Перевезення

Деменко: Одним із найважливіших елементів розвитку торгівлі є розвиток інфраструктури контейнерних перевезень

Володимир Деменко, генеральний директор ТОВ “Левада Карго” в інтерв’ю журналістам Rail.insider розповів, що понад 70% українських виробників не мають прямого доступу до інфраструктури контейнерних перевезень.

“Особливо до залізничної інфраструктури. І для того щоб відправити вантаж в контейнері цим 70% виробників необхідно включити в логістичний ланцюжок додаткові елементи: кілька перевантажень, вантажний автомобіль, додаткове документальне оформлення, додаткові людські та часові ресурси тощо. І в підсумку виходить, що для таких виробників логістика тільки по території України обходиться дорожче, ніж загальні логістичні витрати для виробника, який має прямий доступ до інфраструктури контейнерних перевезень” – зазначає Деменко.

На його думку, одним із найважливіших елементів розвитку торгівлі є розвиток інфраструктури контейнерних перевезень, зокрема внутрішньої інфраструктури. Допомогти в цьому нашій державі може прийняття закону «Про мультимодальні перевезення».

“Законопроєкт саме спрямований на активний розвиток інфраструктури мультимодального транспорту й тому, він створить додаткове й стійке зростання ВВП країни. Його потрібно доопрацювати і ухвалити якомога швидше, щоб активно розвивати мультимодальні термінали (Inland terminals), поєднуючи їх регулярними маршрутними поїздами. Так буде створено якісну логістичну систему”- підкреслює Деменко.

Відзначимо, що, генеральний директор ТОВ “Левада Карго” Володимир Деменко безпосередньо брав участь в розробці законопроєкту щодо мультимодального транспорту. Детальніше про це можна почитати в інтерв’ю

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

Отримати

 

Читайте також