Визнання карантину форс-мажором суттєво не змінить правове регулювання в державі, — Дюговський
Новини

Депутати розповіли, чому НАБУ погано розслідує корупцію в УЗ

Діяльність НАБУ у розслідуванні корупції в Укрзалізниці члени профільної ТСК визнали нерезультативною. Про це після засідання тимчасової слідчої комісії розповіла голова комісії Юлія Гришина.

Гришина наголосила — Національне антикорупційне бюро України є головним органом, до підслідності якого підпадає Укрзалізниця, проте у відомстві багато проблем, що заважають розслідуванням.

“У них є тільки сім детективів, які працюють по УЗ. Кількість злочинів — величезна. Вони ще завантажені іншими провадженнями, тому нині фізично не мають можливості повноцінно здійснювати розслідування. Це проблема керівництва НАБУ, яке повинно боротися за те, щоб показувати ефективність”, — розповіла Гришина.

Члени ТСК планують звернутися до керівника НАБУ з проханням виділити певну кількість детективів, які на час роботи тимчасової слідчої комісії будуть позбавлені необхідності займатися іншими справами крім УЗ.

Нагадаємо, 27 травня тимчасова слідча комісія з оцінки критичного стану Укрзалізниці збиралася на закрите засідання. На заходах народні депутати у складі ТСК заслухали звіт правоохоронців щодо розслідування банкрутства Укрзалізниці та повторно звернулися до Офісу Генерального прокурора з вимогою скликати координаційну нараду з цього питання.

Напередодні тимчасова слідча комісія Верховної Ради ухвалила рішення визнати незадовільною роботу правління та наглядової ради Укрзалізниці та негайно звернутися до Кабміну з пропозицією зміни складу цих органів управління компанії.

 

Читайте також