Новини, Партнерський матеріал, Рухомий склад

ДМЗ «Карпати» сертифікував критий вагон з великим об’ємом кузова

Дослідно-механічний завод «Карпати» отримав сертифікат на виробництво універсальних критих вагонів моделей 11-9983 та 11-9983-01. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на пресслужбу підприємства.

Критий вагон моделі 11-9983 – новий серійний продукт. Він характеризується об’ємом кузова 162 м³ та вантажопідйомністю 68 т. Вагон призначений для перевезення по всій мережі залізниць з колією 1520 мм штучних, тарно-штучних і пакетованих вантажів широкої номенклатури, що потребують захисту від атмосферних опадів.

Відмінною особливістю моделі 11-9983-01 виробництва ДМЗ «Карпати» є 4 завантажувальних люки та внутрішні дублюючі двері. Даний рухомий склад розрахований на перевезення таких легковагових вантажів як пелети, висівки, сушена макуха, дерев’яна тріска тощо. Завдяки дублюючим дверям вони перевозяться без втрат. Крім того, забезпечені умови для легкого розвантаження.

Розміри дверного отвору дозволяють проводити навантажувально-розвантажувальні операції всіма існуючими типами автонавантажувачів.

Дослідно-механічний завод «Карпати» розташований у м. Новий Розділ, Львівської області. Історія підприємства налічує понад 45 років. Головні напрямки діяльності – виробництво вагонів та контейнерів. 

 

Читайте також