До кінця поточного року в робочому парку філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» може залишитися 800 зерновозів. Про це йшлося під час онлайн-наради представників товариства з учасниками аграрного ринку 8 січня, пише RAIL.insider.
Як зауважив очільник філії «Центр транспортної логістики» Ігор Трибіс, наразі у парку підрозділу приблизно 3,8 тис. зерновозів. Натомість до кінця року ця кількість може скоротитися до 800 вагонів.
Посадовець уточнив, що парк ЦТЛ використовується кілька місяців на рік. Тож поточного року у філії планують ремонтувати лише той рухомий склад, який буде гарантовано задіяний у перевезеннях.
Бізнесу ж радять, аби забезпечити себе рухомим складом для перевезення агропродукції, підписувати з філією довгострокові контракти.
Як повідомлялося раніше, на торгах 5 січня відправки у зерновозах з об’ємом кузова 104 м³ виграла одна компанія.
Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.













