Компанія ДТЕК Енерго оприлюднила консолідовану фінансову інформацію за 1 квартал 2020 року. Та, за результатами січня-березня поточного року компанія отримала чистий збиток в 7,5 млрд грн.
Основною причиною в компанії називають кризу в українській енергетиці й спад промислового виробництва.
«Системна криза в українській енергетиці, яка почалася у 2019 році, негативно вплинула на галузь і бізнес, відбилась на показниках компанії. Штучні обмеження виробників електроенергії, ручне регулювання і втручання в роботу енергоринку на тлі спаду національного промислового виробництва, скорочення споживання електроенергії через теплі погодні умови, призвели до розбалансування всієї енергетичної системи України », – зазначив генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук.
Повідомляється, що кризова ситуація на ринку електроенергії призвела до тривалої дестабілізації роботи вугільних підприємств і теплових електростанцій ДТЕК Енерго.
У першому кварталі 2020 роки для теплової генерації був встановлений мінімальний режим роботи: кількість енергоблоків компанії, що працюють в денні та нічні години, скоротилося до 16. У першому кварталі 2019 року днем працювали 27 енергоблоків теплових електростанцій ДТЕК Енерго, вночі – 25 енергоблоків.
Загалом, у першому кварталі ДТЕК Енерго знизив виробництво електроенергії на 37,8% до 5,1 млрд кВт • год. На складах підприємств у квітні перебувало 2,9 млн тонн вугілля, що на 80% перевищує показник 2019 року.
Нагадаємо, наприкінці квітня 10 шахт та допоміжні підприємства об’єднання ДТЕК Павлоградвугілля призупинили роботу з видобутку й збагачення вугілля, підготовки гірничих виробок, а також ремонту гірничо-шахтного обладнання. Проте вже 25 травня підприємства відновили роботу.
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики








