News, Тарифи

На Укрзалізниці в листопаді накопичилось понад 250 покинутих поїздів

На АТ «Укрзалізниця» цього року накопичилось понад 250 покинутих поїздів. Про це йдеться у заяві ОП «Укрметалургпром» щодо стану гірничо-металургійної галузі. Зокрема, в ОП «Укрметалургпром» зазначили, що наразі  негативні тенденції в галузі посилюються зокрема й через підвищення тарифів Укрзалізницею.

 “Зокрема, у березні 2019 р. АТ «Укрзалізниця» укотре підвищило тарифи на залізничні вантажоперевезення (+14,2%); проте за останні 8 місяців проблеми з забезпеченням залізничних перевезень вантажів ГМК (а це більш ніж 40% загального обсягу залізничних вантажоперевезень) не тільки не вирішено, але й погіршилися – через дефіцит тяги та впровадження з боку Укрзалізниці на його фоні дискримінаційної щодо більшості вантажовідправників ініціативи з перевезення вантажів з більшою швидкістю за тарифом +20% (хоча повинно бути +100%) значно уповільнилась швидкість доставки вантажів ГМК, які перевозяться на загальних умовах. У підсумку, на Укрзалізниці у листопаді 2019 р. накопичилося понад 250 покинутих поїздів, гірничо-збагачувальні комбінати не виконують заплановані обсяги відвантаження, приріст залишків залізорудної сировини на їхніх складах за серпень-листопад перевершив 1 млн т”, – ідеться в заяві.

Нагадаємо, що 27 серпня  про майже 300 кинутих поїздів повідомив голова ради “Центру розвитку логістики” Валерій Ткачов. Однак в УЗ цю інформацію спростували.

[democracy id=”18″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Related Posts