Міжнародні новини, Новини

Фінський перевізник запустив контейнерний потяг в обхід РФ

Фінський оператор Nurminen Logistics 10 травня запустив перший повноцінний контейнерний потяг із Чунцина (Китай) Транскаспійським маршрутом. Поїзд пройде шлях від Китаю до Центральної Європи через Казахстан, Азербайджан, Грузію та Румунію. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію перевізника.

Nurminen Logistics та Казахстанська залізниця побудували маршрут з нуля за два місяці.

Зауважується, що час транспортування вантажу з Китаю до Центральної Європи Транскаспійським маршрутом, що поєднує залізничний та морський транспорт, приблизно втричі швидше, ніж морем.

Як стверджують у Nurminen Logistics, на новий маршрут є великий попит, і перший потяг заповнений. “Місця” у наступному поїзді, що вирушить 25 травня, також майже розпродані. «Щотижневі відправлення планується почати в червні. Перший потяг має контейнери з широким асортиментом продукції європейських клієнтів. Контейнери містять комплектуючі з різних галузей промисловості та літні товари: від джакузі до інвентарю для спорту на відкритому повітрі», — уточнюється у повідомленні.

Передбачається, що цей маршрут покращить поточне залізничне сполучення Nurminen від дверей до дверей між Азією та скандинавськими країнами, а також сполучення контейнерних поїздів між Норвегією, Швецією та Фінляндією.

Нагадаємо, що у березні фінська логістична компанія Nurminen Logistics і Казахстанська залізниця підписали меморандум про співпрацю.

Читайте також