Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) купує 60% акцій ТОВ «Інтермодальний термінал Eurobridge» у Батьові. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію компанії.
Термінал буде експлуатуватися під назвою HHLA Eurobridge Batiovo як спільне підприємство HHLA International GmbH та української інвестиційної компанії Fortior Capital LLC. Передбачається, що HHLA придбає контрольний пакет акцій і продовжить розвиток термінала разом зі своєю залізничною дочірньою компанією Metrans. Водночас угода потребує схвалення українськими антимонопольними органами.
«Наші інвестиції — це чітке зобов’язання перед економічним та логістичним потенціалом України. Термінал Eurobridge зараз проходить масштабну модернізацію: термінал для сипких вантажів перетворюється на інтермодальний хаб для контейнерних перевезень. Контейнерні операції планується розпочати у четвертому кварталі 2025 року. Водночас ми розширюємо наш портфель послуг, щоб пропонувати клієнтам комплексні, ефективні та стійкі логістичні рішення», — заявив керуючий директор HHLA International GmbH Філіп Свінс.
Генеральний директор Metrans Пітер Кісс додав, що передбачена інтеграція термінала Eurobridge до логістичної мережі компанії.
Термінал HHLA Eurobridge Batiovo розташований поблизу кордону ЄС на перетині кількох міжнародних залізничних коридорів, що робить його важливим вузлом для вантажних перевезень між Україною, Угорщиною та Словаччиною коліями 1435 і 1520 мм. На першому етапі розширення термінал зможе обробляти приблизно 100 тис. TEU на рік і призначений для перевалки контейнерів, зерна та інших генеральних вантажів. Згодом потужність може бути розширена.
Як повідомлялося раніше, MSC придбав частку у терміналі «Мостиська».
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики