Новини, Новини бізнесу

«Інтерпайп» призначив нового генерального директора

Компанія «Інтерпайп» призначила нового генерального директора. Ним став Андрій Коротков. Про це пише Rail.insider із посиланням на НВ Бізнес.

Зауважимо, що попереднім гендиректором компанії був Франц Йозеф Маркс із Німеччини, який 1 лютого 2022 року розпочав виконувати свої обов’язки.

«Андрій Коротков є генеральним директором «Інтерпайпу» з 8 березня. Андрій Миколайович з перших днів повномасштабного вторгнення РФ перебуває у Дніпрі, де і здійснює операційне та стратегічне управління компанією», — відповіли у пресслужбі компанії на запит видання.

До призначення на посаду Андрій Коротков був заступником генерального директора, операційним директором компанії, директором сталевого дивізіону «Інтерпайп».

«У зв’язку з форс-мажорною ситуацією, що склалася, компанія припинила співпрацю із Францом Йозефом Марксом», — уточнили в «Інтерпайпі».

Окрім того, у компанії оприлюднили операційні та фінансові результати за перші три місяці 2022 року.

Виробництво сталі зменшилося на 16% рік до року, до 163 тис. т; труб — на 12%, до 97 тис. т; залізничної продукції — на 43%, до 23 тис. т.

Дохід від реалізації продукції збільшився на 19% рік до року, до 239 млн доларів.

У компанії зазначають, що перші два місяці 2022 року кон’юнктура світових ринків була позитивною. Проте після 24 лютого керівництво компанії вирішило повністю призупинити виробництво.

«Наприкінці березня «Інтерпайп» почав обережно відновлювати відвантаження, з квітня — розпочав поетапний запуск виробництва. У травні запрацював електросталеплавильний комплекс «Інтерпайп Сталь», а компанія почала поступово збільшувати обсяги виробництва та відвантаження готової продукції», — розповів Андрій Коротков.

В «Інтерпайпі» наголошують, що наразі компанія не може повернутись до довоєнних обсягів виробництва, оскільки через агресію РФ змінилися звичні ланцюжки постачання.

Читайте також