Новини бізнесу, Міжнародні новини, Новини

Інтерпайп поставив локомотивні колеса в Мавританію

Українська промислова компанія Інтерпайп продовжує нарощувати свою присутність на експортних ринках. На цей раз у фокусі уваги компанії африканський континент.

Інтерпайп уклав з Державними залізницями Мавританії (Société Nationale Industrielle et Minière) 3-річний контракт на поставку локомотивних коліс діаметром 1076 мм по стандарту AAR.

Зазначається, що SNIM – єдиний власник залізничної інфраструктури протяжністю 704 км в цій західноафриканській країні, і займається, в основному, великими вантажними перевезеннями. Ця залізнична лінія з’єднує місто Зуерат, центр залізорудної промисловості країни, з портовим містом Нуадібу. Довжина одного поїзда з близько 200 вагонів може досягати 2,5 км, тому на чолі складу зазвичай використовують від двох до чотирьох локомотивів.

«Локомотивні колеса – технічно складний продукт для країн Північної Африки. Їх показники зносостійкості повинні бути на високому рівні в умовах піщаних пустель. При цьому склади в Мавританії одні з найдовших і важких в світі. Наша стратегія – продовжувати збільшувати частку експортних поставок залізничної продукції», — відзначив Олександр Гарькавий, директор дивізіону залізничної продукції Інтерпайп.

Нагадаємо, що в Україні в Інтерпайпа з`явився конкурент. На тендер щодо закупівлі Укрзалізницею 4,4 тисячі коліс зайшли «Інтерпайп» та «МС Трейд Україна». Остання компанія пропонує колеса казахського виробника – “Проммашкомплект”. Тепер тендерний комітет має перевірити пропозиції на відповідність умовам й призначити дату аукціону. Очікувана вартість закупівлі 137 млн грн.

Читайте також