Міжнародні новини, Новини

Із Китаю до Франції запущено контейнерний потяг через альтернативний прикордонний перехід у Білорусії

Перший контейнерний потяг з Китаю до Франції прямував через прикордонний перехід Свіслоч—Семянувка на кордоні Білорусі та Польщі. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт одного з організаторів маршруту — компанії «ТрансКонтейнер».

У межах тестового відправлення перевезено 50 контейнерів із товарами народного вжитку із китайського міста Шицзячжуан (провінція Хебей) до Парижа. Маршрут проходив територією Монголії, далі — Транссибірською магістраллю та територією Білорусі до переходу Свіслоч—Семянувка. На терміналі Хризанув у Польщі контейнери були перевантажені на вагони вузької колії, після чого попрямували до Парижа. Загальний час у дорозі становив 24 дні.

«В умовах завантаженості прикордонного переходу Брест—Малашевичі розвиток перевезень через новий для нас перехід Свіслоч—Семянувка стане хорошою можливістю для диверсифікації наявних маршрутів. Другий поїзд ми плануємо відправити у грудні, після цього, отримавши зворотний зв’язок від клієнтів, розглянемо переведення сервісу на регулярну основу», — зазначив директор з розвитку бізнесу в країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону «ТрансКонтейнер» Володимир Хлутков.

Читайте також