Кабінет міністрів України оголосив відбір двох кандидатів до наглядової ради АТ “Укрзалізниця”. Про це пише ЦТС з посиланням на Урядовий портал.
Так, відповідне розпорядження 21 квітня підписав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
“Оголосити відбір кандидатів на посади двох незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства” Укрзалізниця “, – йдеться в документі.
Зауважено, максимально можлива кількість членів наглядової ради УЗ – 7 осіб. Зараз, згідно з даними Укрзалізниці, в склад наглядової ради входять: Сергій Лещенко, Олег Журавльов, Адомас Аудіцкас, Шевкі Аджунер (голова наглядової ради) та Андреас Матьє.
Нагадаємо, у березні в наглядовій раді анонсували оголошення конкурсу щодо виборів нового керівника Укрзалізниці.












