Новини, Події

Кандидата у мери Харкова обікрали в поїзді

Юриста, кандидата у мери Харкова Дениса Ярославського обікрали у нічному потязі сполученням Київ—Харків. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Rail.insider.

За словами Дениса Ярославського, це сталося вночі у зачиненому купе.

«Звернув увагу, що в мене на столі пропала сумка з макбуком, документами, грошима, особистими речами… Проспав, буває», — сказав він.

Юрист нагадав, що раніше йшлося про супровід поїздів співробітниками поліції. «На жаль, розмови так і залишилися розмовами. Тому це створіння, які їздить, поки люди сплять, заходить, відкриває ключами, без різниці, купе, СВ або плацкарт і обкрадає всіх інших, залишається безкарним», — наголосив він.

Також Денис Ярославський висловив надію, що МВС поверне на маршрути співробітників поліції: «А наша дуже багата УЗ встановить камери спостереження в поїздах».

Пізніше він додав, що тієї ночі було ще двоє потерпілих: у них поцупили кросівки, а в одного — також мобільний телефон.

Зауважимо, що Денис Ярославський — кандидат у мери Харкова, юрист, колишній співробітник поліції та президент Харківської федерації хортингу.

Як повідомлялося раніше, у межах експерименту співробітники воєнізованої охорони УЗ у 2020 році супроводили понад 2 тис. пасажирських поїздів.

Читайте також