Міжнародні новини, Новини

Контейнерний поїзд вирушив до Білорусі з китайської зони вільної торгівлі

Днями до столиці Білорусі — Мінська — з міста Чанша, адміністративного центру провінції Хунань (Центральний Китай), вирушив спеціальний поїзд, що курсує за маршрутами в межах міжнародних залізничних вантажоперевезень Китай—Європа. Він транспортує товари, вироблені у Хунаньській зоні вільної торгівлі (ЗВТ). Про це пише Rail.insider із посиланням на «Сіньхуа».

У складі поїзда — 100 стандартних контейнерів з такими товарами, як обладнання зв’язку, будівельна техніка, побутова техніка, продукти харчування тощо. Це перший поїзд, що прямує за маршрутом Китай—Європа та експортерів, які базуються у хунаньській ЗВТ.

Потяг прибуде до Мінська через 17 днів після свого відправлення.

Хунаньська ЗВТ є однією з трьох нових пілотних ЗВТ Китаю, які були створені у вересні 2020 року з метою сприяння подальшому відкриттю та якісному розвитку країни.

За повідомленням китайської машинобудівної компанії Zoomlion, що базується у провінції Хунань, міжнародна логістика користується великим попитом в експортерів у ЗВТ. Введення в експлуатацію цього вантажного поїзда дасть змогу їм своєчасно доставляти товари, замовлені іноземними клієнтами, і скорочувати витрати на їхнє складування.

Як повідомлялося раніше, перший контейнерний потяг за альтернативним маршрутом прямує з Китаю до України.

 

Читайте також