ПАТ «Укртатнафта» усунуло наслідки загоряння на установці первинної переробки нафти АТ-2 комплексу ДК-3/1 на Кременчуцькому нафтопереробному заводі, а сьогодні відновить відвантаження пального. Про це йдеться у повідомленні пресслужби підприємства.
Зауважується, що 22 листопада всі виробничі установки вийшли на звичайний технологічний режим. А 23-го розпочнеться відвантаження товарної продукції споживачам.
«Уже до кінця цього тижня відвантаження нафтопродуктів відновиться у повному асортименті та у звичних обсягах», — зазначається у повідомленні.
Нагадаємо, що Кременчуцький НПЗ через аварію зупинив відвантаження нафтопродуктів.




