Новини, Новини бізнесу

Кременчуцький НПЗ через аварію зупинив відвантаження нафтопродуктів

Кременчуцький нафтопереробний завод («Укртатнафта») призупинив відвантаження нафтопродуктів через аварію на установці первинної переробки нафти AT-2 ГК-3/1, що сталася в суботу. Про це пише Rail.insider із посиланням на metallurgprom

Як повідомили покупці кременчуцького пального, компанія повідомила своїх контрагентів, що через форс-мажор не має можливості своєчасно постачати нафтопродукти.

«Точної дати, коли відновлять відвантаження, поки що немає, але нам кажуть, що не раніше 20—25 листопада», — розповів один із трейдерів. В «Укртатнафті» поки що офіційно не прокоментували цю інформацію.

За інформацією ДСНС, 13 листопада на території Кременчуцького НПЗ у результаті розгерметизацї засувки печі підігріву нафтопродуктів стався їхній витік на площі приблизно 2 м², без подальшого горіння. Однак в середині печі підігріву нафтопродуктів сталося загорання нафтопродуктів. Рятівники ліквідували загорання того ж дня.

Як повідомлялося раніше, ПАТ «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ) у січні—вересні 2021 року наростило виробництво нафтопродуктів (бензини, дизельне та авіапальне, бітум) до 2,009 млн т, що на 8% більше за аналогічний показник торік (1,86 млн. т).

Читайте також