Новини, Рухомий склад

КВБЗ випробовує вагони для європейського ринку

ПАТ «Крюківській вагонобудівний завод» проводить випробування і готується до випуску нових типів вагонів. Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook очільниця пресслужби підприємства Ганна Кудіярова із посиланням на повідомлення керівництва заводу.

«На третьому прольоті корпусу вантажного вагонобудування йде підготовка виробництва потокового складання трьох моделей вантажних платформ. А європейська зчленована 90-футова платформа вийшла на випробування. У цієї продукції також є перспектива реалізації на ринку ЄС», — говориться у повідомленні.

Крім того, йдеться про те, що «минулого тижня (16 вересня) успішно закінчився комплекс робіт із випробування» вагонів габариту RIC на міжнародних маршрутах, який проведено на прохання Укрзалізниці. «Незабаром отримаємо дозвіл на їх курсування євроколією. Клопоту чимало, проте це той шлях, що веде на європейський ринок», — повідомляє керівництво заводу.

Планують на підприємстві і виготовлення нового пасажирського рухомого складу для внутрішнього ринку. «Від нас очікують наступних кроків у царині створення нової рейкової техніки. Нещодавно відбулося засідання секції з пасажирського транспорту науково-технічної ради УЗ, в якій ми теж взяли участь. Сподіваємося, що в новий рік увійдемо з новими темами і розпочнемо їх реалізацію», — зазначають на підприємстві.

Наразі КВБЗ реалізовує замовлення на виготовлення за кошти держбюджету 100 пасажирських вагонів.