КВБЗ зробив два вагони для міжнародних перевезень
Рухомий склад, Новини

КВБЗ зробив для УЗ два “міжнародних” вагони

Крюківській вагонобудівний завод виготовив два вагони міжнародного класу габариту RIC для Укрзалізниці. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

15 та 16 грудня 2020 року на Крюківському вагонобудівному заводі працювала комісія фахівців Укрзалізниці з технічного приймання вагонів, які призначені для міжнародних перевезень та можуть рухатися коліями як 1520, так і 1435 мм.

“За результатами роботи комісії підписано акт технічного приймання. Найближчим часом вагони RIC будуть відправлені до Києва та поповнять парк Укрзалізниці”, – повідомили на КВБЗ.

Також КВБЗ відвідав директор філії «Пасажирська компанія» Укрзалізниці Олександр Перцовський. За його словами, ці вагони Укрзалізниця не могла забрати у виробника декілька років.

“Епопея із їхнім прийняттям розтягнулася на пару років (і це окрема історія з окремими героями). Програвали всі – і УЗ (вже сплатила аванс), і виробник, і головне – пасажир, адже дефіцитна техніка простоювала під парканом. Як з’ясувалося, за достатньої наполегливості вирішити відкриті питання можна за кілька місяців”, – написав він на своїй сторінці у facebook.

Олександр Перцовський разом із головою наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимиром Приходьком  обговорили поставку серійних вагонів та створення нового рухомого складу для пасажирських перевезень.

Нагадаємо, що Крюківський вагонобудівний завод минулого місяця виробив лише 99 вантажних вагонів проти 167 вагонів у жовтні.

Читайте також