Міжнародні новини, Новини

Китай підтвердив поновлення вантажного залізничного сполучення з КНДР

Китай і Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) відновили вантажне залізничне транспортне сполучення, перерване на початку 2020 року через пандемію коронавірусу. Інформацію підтвердило 17 січня зовнішньополітичне відомство КНР, передає Rail.insider із посиланням на «РЖД-Партнер».

«Через пандемію залізничні перевезення між Китаєм і КНДР були тимчасово припинені. Після дружніх переговорів між двома країнами транспортування вантажів між залізничними пунктами Даньдун (Китай) та Сінийджу (КНДР) відновилося», — заявив на брифінгу офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь.

Зауважується, що на Китай припадає понад 90% товарообігу КНДР. Припинення залізничного сполучення завдавало суттєвих збитків економіці країни. Залізнична магістраль із міста Даньдун — найважливіша траса наземного перевезення товарів між КНДР і Китаєм.

«В умовах пандемії коронавірусу влада КНДР на початку 2020 року вжила надзвичайних заходів для захисту країни від проникнення інфекції, зокрема були закриті межі держави. За офіційними даними, у КНДР досі не зафіксовано жодного випадку інфікування коронавірусом», — наголошується у повідомленні.

Читайте також