Новини бізнесу, Новини

«Лемтранс» до кінця року планує побудувати логістичний хаб на кордоні з Польщею

Лемтранс має намір до кінця року реалізувати проект будівництва термінала на території колишньої нафтобази поблизу залізничної станції Мостиська–2 (Львівська область) за декілька кілометрів від кордону України та Польщі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Для реалізації проекту «Лемтранс» придбав частку 70% ТОВ «Мостиська драй порт», на базі якої й мають створити залізничний логістичний хаб.Після завершення будівництва вантажоперевізники та вантажовідправники отримають можливість швидкого перевалювання контейнерів із залізничних вагонів колії 1520 на колію 1435 і навпаки.

В компанії очікують, що невдовзі термінал Мостиська в майбутньому стане основним транспортним хабом між регіонами України&Азія і Європейською термінальною мережею, а також зможе залучити в Україну додатковий транзит із Китаю.

«Придбання частки “Мостиська драй порт” дасть змогу компанії “Лемтранс” розширити свої можливості. Логістичний хаб у Мостиськах органічно впишеться в бізнес-структуру нашої компанії, доповнивши її. Ми впевнені, що такий проєкт може дати поштовх розвитку всієї галузі вантажних залізничних перевезень України», – пояснює генеральний директор компанії «Лемтранс» Володимир Мезенцев.

Загальний обсяг інвестицій у проєкт становитиме понад 15 млн доларів. Після його завершення регіон отримає більш ніж 50 робочих місць, а також істотно збільшить свій інвестиційний потенціал. Очікується, що хаб прийме для обслуговування перші потяги до кінця цього року.

Нагадаємо, загальний обсяг залізничних перевезень компанії «Лемтранс» за підсумками роботи у 2020 році становить 64,53 млн тонн вантажів різної номенклатури.

Читайте також