Рухомий склад, Новини

Лемтранс закликав УЗ оприлюднити інформацію щодо вагонів у яких відтермінований плановий ремонт

Компанія Лемтранс закликала Укрзалізницю зробити загальнодоступною інформацію щодо вагонів з відтермінованим плановим ремонтом. Відповідне звернення оприлюднено на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Так, за перший квартал 2021 року Лемтранс виконала плановий ремонт 2035 вагонів компанії.

“До питань безпеки у нас особлива увага – будь-яке порушення може призвести до серйозних наслідків. Ми точно знаємо, що ремонт вагонів є важливою складовою всього експлуатаційного процесу. Тому вважаємо, що УЗ повинна зробити загальнодоступною інформацію щодо вагонів, які мають відтермінований плановий вид ремонту.” – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Європейська бізнес асоціація звернулася до Міністерства інфраструктури України аби воно звернуло увагу на необхідність дотримання усіма власниками вантажних вагонів – як Укрзалізницею, так і приватними компаніями – термінів виконання планових ремонтів вагонів.

Зокрема, експерти асоціації пропонують після завершення реформування Укрзалізниці передати повноваження щодо контролю за ремонтом вагонів Державній службі України.

Зауважимо, що філія “Головний інформаційно-обчислювальний центр” публікує кожен місяць реєстр наявних вагонів УЗ. Проте у відповідному наборі даних є лише дата запланованого ремонту по кожному вагону, але відсутня інформація щодо відтермінування.

Читайте також